Site içi SEO

Sitenin arama motorları tarafından daha hızlı indexlenmesi, hedef kelimelerde daha hızlı sonuca varılması için oldukça önemlidir, Web sitenizi bir bina gibi düşünecek olursak eğer İÇ SEO işlemi binanızın temeli niteliğindedir

İÇ SEO’nun Siteye Faydaları Nelerdir?

İÇ SEO düzenleme işlemi yapılan siteler, öncelikle SEO için tamamen hazır duruma gelir. Zira İÇ SEO işlemleri düzgün ve kaliteli şekilde yapılan internet sitelerine gelen arama motoru botları siteyi sorunsuz ve hızlı bir şekilde tarar ve buna göre değerlendirir. Yapılan iç SEO çalışmalarıyla sitenin arama motorlarındaki kalite puanı artar.
İÇ SEO düzenleme kural ve kriterlerine, rakip analizlerine dikkat edilmeden Sitenize Sadece SEO çalışması yaptırmak websiteniz açısından sağlıksız olacaktır. Siteniz hedef kelimelerde belli bir noktaya gelse bile bu noktada sitenizin kalıcı olması çok zordur.

SEO Optimizasyonu yaptırmadan önce sitenize mutlaka İÇ SEO Düzenlemesi yaptırınız!

Yapılacak olan işlemler ;

* Sitenizin Arama Motorlarına kaydı,

* Sitenizin Arama Motorlarının örümcekleri için Robots.txt dosyası ve sitemap sayfası

* Sitenizin Hedef Kitlesi ve anahtar kelimeleri

* Sitenizin Title, Description, Keywords gibi META TAG düzenlemeleri

* Siteniz içeriğinde bulunan Kategori, Sayfa ve Konu başlıkları gibi alanlarda düzenlemeler

* Siteniz içeriğindeki Zararlı kodlar

* Sitenizi yoran ve yavaş açılmasına sebep olan unsurlar

* Sitenizde varsa eğer link çıkışları kontrol edilecek, bunların SEO açısından nasıl olması gerektiği hakkında bilgi verilecek.

* Sitenizin BackLinkleri(diğer sitelerden sizin sitenize gelen linkler) kontrol edilecek ve hangi, ne tarz, ne özelliklerde olan web sitelerinden Backlink almanız gerektiği hakkında bilgilendirileceksiniz.

[Backlink olayı farklıdır her backlink Siteyi olumlu yönde etkilemez bu husus oldukça etkili ve önemlidir.]

 

* Siteniz için yapılan Hacklink ve Anti-SEO ile ilgili işlemler varsa eğer zarar görmemeniz için buna göre gerekli düzenlemeler ve bildirimler yapılacaktır.

______________________________

* Tüm Siteler Talepte bulunabilir. (Script ve kodlama dili gözetmeden)

* Rapor Teslim Süresi 3 Gündür.(Maximum)